Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/willajulia.pl/public_html/includes/functions.php on line 57
Hotel | Willa Julia - hotel w centrum Gdyni

Atrakcji turystycznych związanych z Gdynią nie sposób wyliczyć. Piękne miasto, klimatyczne zabytki i dostęp do morza - to tylko garść wrażeń, jakie czekają każdego zwiedzającego. Aby jednak móc rozkoszować się wypoczynkiem w pełni, warto zatrzymać się w wygodnym hotelu, jakim bez wątpienia jest Willa Julia.

Nocleg nad morzem, dzięki wygodzie, jaką oferujemy, będzie niezapomnianym przeżyciem. Miękkie łóżka, przestronny aneks kuchenny, dostęp do internetu, pyszna kuchnia czy duży telewizor na ścianie, to jedynie kilka udogodnień, które czekają na naszych gości.

Oferowane przez nas apartamenty w Gdyni znajdują się w znakomitej lokalizacji, dzięki czemu będziecie mogli Państwo dotrzeć do najważniejszych punktów tego wspaniałego miasta. Spędzenie wakacji bądź krótkiego odpoczynku w takich warunkach z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli hotel Gdynia, to tylko Willa Julia.

 

Historia domu ul. 10 lutego 6

Dom został wybudowany w 1914r. przez pana Narzyńskiego (przedsiębiorca budowlany) dla córki Łucji. W 1920r. państwo Narzyńscy przenieśli się do Wejherowa i sprzedali dom panu bernhard który nabył te posesje na rzecz swojej zony Józefy bernhard, w lutym 1920r. kiedy to przebywał w Gdyni z racji zaślubin morza przez gen. Hallera. Willa została nazwana Józefina.

Z chwilą kiedy Gdynia została miastem plany rozbudowy urbanistycznej przewidywały rozszerzenie ulic 10 lutego i ulicy Abrahama, co spowodowało nie tylko zabranie na cele komunalne całego ogrodu od frontu domu oraz części od strony Abrahama, ale i przebudowę fasady. Zostały wówczas wyburzone wykusze a parterowe pomieszczenia przebudowano na sklepy przebudowy tej dokonała pani bernhard w latach 30. W latach 40 dokonano szeregu remontów jak i ulepszeń, min. wybudowano łazienki we wszystkich mieszkaniach.

Po śmierci właścicielki w 1955r. dom przeszedł pod administracje zrzeszenia właścicieli nieruchomości które przekazało gospodarce miejskiej. Obecny właściciel nabył nieruchomość w 1991 r. przez te lata dokonano gruntownego remontu całego budynku miedzy innymi Wymieniono poszycie całego dachu, wykonano nowa elewacje oraz adaptacje pomieszczeń na cele hotelowe. Willa Julia ma swoja nazwę od imienia wnuczki obecnego właściciela.

 

Każdy z oferowanych apartamentów wyposażony jest w:

 

  • TV LCD 32’’, TV-Sat

  • Profesjonalne hotelowe łóżka z wysokiej klasy materacami kieszeniowymi gwarantującymi komfortowy wypoczynek

  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu

  • Prywatny sejf

  • W pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, zlewozmywak, czajnik elektryczny, zastawa kuchenna)

  • Komfortowa łazienka z kabina prysznicowa

 

W suterenie Willi Julia znajduje się restauracja Polski Smak oferująca pyszne i nie drogie posiłki kuchni polskiej, na życzenie gości serwowane do apartamentów.

willajulia.pl - noclegi, hotel, hotel pomorskie, pokoje, pokoje do wynajęcia, apartamenty do wynajęcia i noclegi pomorskie - Gdynia, Trójmiasto