Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/willajulia.pl/public_html/includes/functions.php on line 57
Lokalizacja | Willa Julia - hotel w centrum Gdyni

Obiekt Willa Julia, obok wszystkich atutów związanych z wygodnym wypoczynkiem, posiada również dogodną lokalizację. Znajduje się on bowiem w samych centrum Gdyni, u zbiegu ulic 10 lutego i Abrahama. Umiejscowienie to pozwala dotrzeć do najważniejszych miejsc w zaledwie kilka minut.

Apartamenty znajdują się w odległości zaledwie 5 minut od plaży i bulwaru zamorskiego - wystarczy bowiem udać się na krótki spacer przez Skwer Kościuszki (który również jest interesującym miejscem), a następnie skręcić w prawo. Podczas wędrówki na bulwary, odwiedzić można Multikino oraz Centrum Kultury i Rozrywki, które spotkamy po drodze. Jeżeli zechcemy natomiast ujrzeć Akwarium Gdyńskie, powinniśmy skierować się do końca wspomnianego Skweru Kościuszki.

Jeszcze bliżej usytuowane jest Centrum Handlowe Batory, znajdujące się po drugiej stronie ulicy. Niezwykle interesujący i z pewnością warty polecenia jest także Teatr muzyczny, do którego trafimy w nie więcej niż 3 minuty - wystarczy udać się ulicą Świętojańską, a następnie skręcić w Armii Krajowej. Obok Teatru usytuowane są również muzea - Miasta Gdyni oraz Marynarki Wojennej.

Tego typu atrakcje z pewnością sprawią, iż nocleg nad morzem przerodzi się w coś więcej.

 

willajulia.pl - noclegi, hotel, hotel pomorskie, pokoje, pokoje do wynajęcia, apartamenty do wynajęcia i noclegi pomorskie - Gdynia, Trójmiasto